Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Astrozakupy.pl"

Astrozakupy.pl

Firmie Astroclassic od 1998 roku zapewnia zaawansowany sprzęt optyczny dla entuzjastów obserwowania obiektów nieba, myśliwych i miłośników natury, użytkowników profesjonalnych i półprofesjonalnych, wojska a od roku 2012 także broń i amunicję.

Astroclassic jest wyłącznym reprezentantem w Polsce marki Bresser, Fujinon, Explore Scientific, Sagittarius, Weaver, Redfield i Simmons oraz dystrybutorem sprzętu optycznego marek: Meade, Coronado, Vixen, GSO, Pentaflex, Swarovski.
Astroclassic bierze udział w największych projektach obserwatoriów w Polsce. Będąc autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiej firmy Meade i japońskiej Vixen oferujemy zaawansowane rozwiązania optyczne do obserwacji astronomicznych, Coronado - do obserwacji Słońca, GSO - do amatorskich obserwacji nieba, Bresser, Sagittarius - sprzęt amatorski i edukacyjny: teleskopy, lunety, lornetki przyrodnicze i żeglarskie, mikroskopy i lupy.

Jako wyłączny reprezentant japońskiej marki Fujinon w kraju zapewniamy najjaśniejsze na rynku lornetki zmierzchowe, o idealnych właściwościach optycznych i trwałości, do zastosowań myśliwskich i morskich. Lornetki tej firmy znajdują zastosowanie w policji i wojsku, spełniają wymagania NATO i są używane w wielu siłach zbrojnych świata. Oferta Astroclassic obejmuje modele o różnych zastosowaniach, aż po największą na świecie nocną lornetkę 40x150ED. Światowy prymat wiedzie Fujinon w sektorze lornetek ze stabilizacją obrazu oraz lornetek ze wzmacniaczami światła resztowego.

Będąc wyłącznym przedstawicielem amerykańskiej marki WEAVER w Polsce, oferujemy sprawdzoną optykę myśliwską tej firmy: lunety, kolimatory, montaże, lornetki i dalmierze. Celowniki optyczne tej marki stosowane są przez armie wielu krajów. W ofercie znajdują się również montaże do mocowania lunet na broni marki Redfield i Simmons.
Współpracujemy z licznymi sklepami w Polsce oraz licznymi sklepami internetowymi i agencjami reklamowymi, stanowiąc dla nich bazę dostawczą.

Zapraszamy także do sklepów stacjonarnych z zasobną ekspozycją - w Tarnobrzegu i Poznaniu.
Posiadamy serwis sprzętu optycznego, a nasi sprzedawcy wspomagają w wyborze sprzętu.
Pełna oferta artykułów optycznych znajduje się w sklepie internetowym www.astrozakupy.pl.

dane firmy
Astroclassic Renata Niedbałowska
ul. Skłodowskiej-Curie 7
39-400 Tarnobrzeg
tel. stacjonarny: 15 823 82 75

płatności

  • płatność przy odbiorze
  • płatność przelewem
  • obsługa kart kredytowych
  • sprzedaż ratalna

opcje

  • wyszukiwarka
  • wskaźnik stanu magazynu
  • przesyłki ekspresowe
  • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Astrozakupy.pl

  • Brak komentarzy

Oceń sklep Astrozakupy.pl

Powiązane produkty