Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Centrum Rowerowe Łomianki"

Centrum Rowerowe Łomianki

Jesteśmy w tej chwili najdłużej działającym sklepem rowerowym w Łomiankach. W branży rowerowej jesteśmy już ponad 12 lat. Jako jeden z nielicznych sklepów rowerowych, w województwie mazowieckim oraz jedyny sklep w Łomiankach oferujemy niezwykle bogatą gamę rowerów znanych, cenionych i pożądanych na rynku producentów takich, jak: Merida, Wheeler, Author, Romet oraz nowość na polskim rynku firmy Karbon i innych firm.

Posiadamy największy wybór rowerów w Łomiankach i okolicy, ponad 800 rowerów w ciągłej sprzedaży. W naszej ofercie znajdują się rowery dla każdego. Mamy bogatą ofertę rowerów dla pań i panów oraz dużą ilość rowerów dla najmłodszych. Wszystkie dostępne u nas rowery wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, z dopracowaniem najmniejszych nawet detali, atrakcyjnym, nowoczesnym designem, a także atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami.

Staramy się działać rzetelnie i profesjonalnie, a do tego sprawnie i szybko. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to fachowa i miła obsługa, profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne narzędzia w serwisie i krótkie terminy realizacji.

Zawsze istnieje też możliwość złożenia reklamacji i zwrotu zakupionego roweru w ciągu dwudziestu jeden dni. Jesteśmy elastyczni i przyjaźnie nastawieni.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty możesz liczyć na pełne zadowolenie z zakupionego towaru, rzetelne i fachowe wsparcie naszego personelu, atrakcyjne gratisy i upusty, a także miłą i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy!

dane firmy
AM-POL Adam Mioduszewski
ul.Warszawska 40
05-092 Łomianki
tel. komórkowy: 515430722
tel. stacjonarny: 227519958

płatności

 • płatność przy odbiorze
 • płatność przelewem
 • obsługa kart kredytowych
 • sprzedaż ratalna

opcje

 • wyszukiwarka
 • wskaźnik stanu magazynu
 • przesyłki ekspresowe
 • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Centrum Rowerowe Łomianki

 • Piotrek (109.243.114.80) poleca Centrum Rowerowe Łomianki
  ocena: (data: 23.05.2015 16:00)
  kupione towary: Rower Merida Big Nine 100
  Miła i fachowa obsługa, bardzo duży wybór rowerów! Polecam!
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 10/10

Oceń sklep Centrum Rowerowe Łomianki

Powiązane produkty