Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Safari"

Safari

Firma Safari działa od 1989 roku. Nasza działalność obejmuje:

1. Broń.
W naszym sklepie znajdziesz broń ostrą, sportową, myśliwską, kolekcjonerską oraz repliki broni czarno-prochowej. Rewolwery, pistolety i karabiny. Lunety, lornetki, okulary. Amunicję, śruty, kule, filce, przybitki. Kabury, kajdanki, pałki, kamizelki kuloodporne, odzież. Wiatrówki, łuki, strzały, cięciwy, kusze, proce, noże i scyzoryki. Oraz środki pielęgnacyjne i akcesoria.

2. Modelarstwo.
Właśnie u nas szeroki wybór modeli jachtów, statków i żaglowców dla zaawansowanych i początkujących modelarzy oraz wszystko, co jest potrzebne entuzjaście modelarstwa. Modele szkutnicze znakomitych firm Constructo, Billing Boats oraz Mamoli. Akcesoria, części, farby, listewki modelarskie, serwa, paliwa, kleje. Silniki, zestawy RC, narzędzia modelarskie, czyli wszystko co jest niezbędne dobremu modelarzowi.

3. Pirotechnika.
Organizujemy profesjonalne pokazy pirotechniczne, zapierające dech w piersiach. Nasze pokazy uświetniają obchody uroczystości państwowych i lokalnych, towarzyszą wydarzeniom kulturalnym i sportowym, tworzą wspaniałą oprawę imprez promocyjnych, korporacyjnych oraz prywatnych.

Wykonujemy widowiska w każdej skali zarówno plenerowe jak i w obiektach zamkniętych. Nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz najwyższa jakość materiałów pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wyrafinowanych zleceń.

Każdy z pokazów aranżujemy indywidualnie, uwzględniając charakter i lokalizację imprezy oraz wszelkie życzenia klienta. Wybór naszej firmy to gwarancja pełnego sukcesu, zachwytu widzów oraz pełne bezpieczeństwo. Nasze pokazy są ubezpieczone, przygotowują je zawodowi pirotechnicy, uzyskujemy wszelkie wymagane zezwolenia.

dane firmy
Safari
ul. Jagiellońska 77
70-364 Szczecin
tel. stacjonarny: (091) 484-61-56

płatności

 • płatność przy odbiorze
 • płatność przelewem
 • obsługa kart kredytowych
 • sprzedaż ratalna

opcje

 • wyszukiwarka
 • wskaźnik stanu magazynu
 • przesyłki ekspresowe
 • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Safari

 • jm (77.252.231.65) poleca Safari
  ocena: (data: 30.06.2011 14:51)
  Sklep jest przeniesiony a sprzedawca wymieniony na miłego, uczynnego ale nie bardzo zorientowanego w asortymencie.
  ocena towaru: 8/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 3/10
 • piotr63 poleca Safari
  ocena: (data: 24.11.2008 15:16)
  Jestem częstym klientem sklepu ponieważ zajmuję się modelarstwem.Sklep jest dość bogato wyposażony w materiały których potrzebuję lubię to miejsce.Zniechęca mnie jedynie Pan, który obsługuje stoisko modelarskie jest bardzo nieprzyjemny i arogancki. Myślę że takie miejsce gdzie przychodzą ludzie z pasją , powinien obsługiwać ktoś bardziej przyjemny , wyrozumiały,cierpliwy a nie pełniący obowiązki z łaski. Jest to opinia nie tylko moja ale i moich kolegów o tym samym zainteresowaniu.Pan sprzedawca wprowadza pewną niechęć do robienia zakupów w tym sklepie.
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 10/10

Oceń sklep Safari

Powiązane produkty