Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Pilex"

Pilex

» Pilex


kategorie:
Narzędzia
Dom i ogród

ocena: brak głosów (ocen: 0)
Oceń ten sklep


Zgłoś niedziałającą stronę

Od 1983 roku jesteśmy producentem maszyn do obróbki drewna, metalu, ceramiki, kamienia, spełniających każde wymagania użytkowe, techniczne i handlowe. Zajmujemy się również dystrybucją maszyn i urządzeń dla budownictwa.

Oferowane przez naszą firmę wyroby maja zastosowanie w wielu dziedzinach działalności gospodarczej. Mogą być wykorzystywane w dużych zakładach, warsztatach rzemieślniczych, jak i przez indywidualnych użytkowników.

Owocem wieloletniego doświadczenia jest wysoka jakość wyrobów co znajduje potwierdzenie w przyznanych medalach i nagrodach na targach i wystawach. Naszym klientom zapewniamy poza serwisem kulturalną i fachową obsługę. Aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców, zakupione u nas maszyny w krótkim terminie rozwozimy na terenie całej Polski własnym transportem. Stale rosnąca liczba naszych odbiorców w kraju i stawiane przez nich wymagania, zmuszają nas do ciągłej dbałości o jakość i unowocześnianie wyrobów.

Długoletnia aktywna działalność na rynku, łącznie z wielkim doświadczeniem, pozwoliły firmie Pilex stworzyć własny system troski o klienta. Wszystkie elementy tego systemu właściwie dostosowane do potrzeb charakteru polskiego rynku pozwalają nam sądzić, iż zostaliśmy obdarowani zaufaniem odbiorców i użytkowników.

Wszystkie maszyny produkowane są życzeń uwzględnieniem życzeń odbiorców w zakresie jakości i zastosowania. Poprawki i ulepszenia konstrukcyjne SA rezultatem własnych działań rozwojowych,wykonanie maszyn i ich produkcją. Są nadzorowane według obowiązujących norm technicznych gwarantujących zgodność według wymogami bezpieczeństwa czego wynikiem jest certyfikat CE.

Naszym klientom zapewniamy - poza serwisem - kulturalną i fachowa obsługę. Liczba ponad 200 odbiorców w kraju i poza jej granicami, stawiane przez nich wymagania zmuszają nas do ciągłej dbałości o jakość i unowocześnienie wyrobów.

dane firmy
Pilex
ul. żonkilowa 41
60-175 Poznań
tel. komórkowy: 506-066-526

faks: (061) 867-74-37

płatności

  • płatność przy odbiorze
  • płatność przelewem
  • obsługa kart kredytowych
  • sprzedaż ratalna

opcje

  • wyszukiwarka
  • wskaźnik stanu magazynu
  • przesyłki ekspresowe
  • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Pilex

  • Brak komentarzy

Oceń sklep Pilex

Powiązane produkty