Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Linkflora"

podgląd będzie dostępny wkrótce

Kwiaciarnia internetowa Linkflora istnieje od 2002 roku a nasza domena to wysyłka kwiatów. Kwiatowa niespodzianka, którą możecie Państwo sprawić swoim najbliższym będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem. Kwiaty doręczamy zarówno do mieszkań jak i do firm czy instytucji jak Poczta czy Ambasada lub Urząd Miasta. Potwierdzi to każdy kto kiedykolwiek otrzymał kwiaty doręczone przez kuriera.

Wysyłka kwiatów jest możliwa nawet w przeciągu kilku godzin od momentu złożenia zamówienia zarówno do Polski jak i do innych krajów. Główne miasta do których nasza kwiaciarnia doręcza piękne bukiety to: Warszawa, Gdańsk, Łódź, Kraków, Poznań, Szczecin, Wrocław, Lublin, Katowice, Kielce, Rzeszów, Opole, Bydgoszcz, Płock. Jednak nie stanowi dla nas problemu dostawa kwiatów także do małych miejscowości. Dajemy gwarancję satysfakcji na to, że zrealizujemy terminowo usługę - kwiaty z dostawa w każdym zakątku Polski.

W naszej sieci na terenie Polski znajduje się około 1000 kwiaciarń. W każdej z nich możliwe jest skorzystanie z tej samej usługi, którą oferuje kwiaciarnia online czyli kwiaty z dostawą. Jeśli zdecydujecie się Państwo na złożenie zamówienia na doręczanie kwiatów wówczas nasza kwiaciarnia wysyłkowa zatrudniająca najlepszych w Polsce florystów wykona zamówiony przez Państwa kosz kwiatów lub bukiet kwiatów, do którego dołączy według Państwa życzenia czekoladki lub wino.

Oprócz usługi kwiaty przez internet świadczymy także usługę kwiaty na telefon a dostawa kwiatów zawsze jest tak samo rzetelna. Wysyłka jest możliwa prawie na cały świat. Kwiaty doręczamy terminowo nie tylko do Polski czy głównych miejsc emigracji Polaków czyli do Wielkiej Brytanii, Irlandii czy USA i Kanady ale nawet do tak odległych miejsc jak Chiny, Indie czy Meksyk. Wszędzie tam możecie Państwo skorzystać z usługi kwiaty z dostawą, którą my zrealizujemy dając Państwu gwarancję satysfakcji albo zwrotu pieniędzy.

Wysyłka kwiatów to nie tylko okazje takie jak ślub, imieniny, urodziny, walentynki, dzień matki czy dzień kobiet. Niestety to także często kondolencje z powodu czyjegoś odejścia. Jesteśmy przygotowani także na te strony życia a nasi floryści przygotują dla Państwa wspaniały i okazały wieniec pogrzebowy lub jeśli takie jest Państwa życzenie - skromną wiązankę kondolencyjną. Przesyłka kwiatowa to także zawsze dobre rozwiązanie problemów sercowych a realizowana przez nas dostawa kwiatow pomogła już tysiącom naszych klientów.

dane firmy
Linkflora
ul. Guderskiego 1
80-180 Gdańsk
tel. komórkowy: 609-211-234
tel. stacjonarny: (058) 742-24-49
faks: (058) 325-69-54

płatności

 • płatność przy odbiorze
 • płatność przelewem
 • obsługa kart kredytowych
 • sprzedaż ratalna

opcje

 • wyszukiwarka
 • wskaźnik stanu magazynu
 • przesyłki ekspresowe
 • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Linkflora

 • anna (84.10.14.42) poleca Linkflora
  ocena: (data: 11.12.2014 14:04)
  kupione towary: kosz róż
  wszystko w porządku, polecam!!!!
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 1/10, ocena obsługi: 10/10
 • miecio (79.190.148.234) poleca Linkflora
  ocena: (data: 06.04.2010 15:24)
  kupione towary: kwiaty z dostawą.
  Terminowa dostawa. Bukiet piękny. Obsługa miła. Polecam !
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 10/10
 • pogo (83.25.145.248) poleca Linkflora
  ocena: (data: 13.05.2009 14:53)
  kupione towary: bukiet róż.
  super !!!
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 9/10

Oceń sklep Linkflora

Powiązane produkty