Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Księgarnia Booknet"

podgląd będzie dostępny wkrótce

Księgarnia stacjonarna "Globus" prowadzi sprzedaż książek i podręczników szkolnych od 20 lat. Księgarnia Internetowa "Booknet" powstała, aby rozszerzyć możliwość dotarcia z bogatą ofertą do użytkowników potrzebujących wielu książek bądź trudno dostępnej książki w całym kraju i nie tylko.

20 lat doświadczenia w branży księgarskiej, zaowocowało zgromadzeniem bogatego asortymentu książek, podręczników, leksykonów, literatury technicznej oraz językowej. Podręczniki językowe z wielu wydawnictw oraz literatura obcojęzyczna sprawiły, że nasza księgarnia internetowa zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale nawet w odległej Australii.

Księgarnia cieszy się również dużym zaufaniem stałych klientów, którym oferuje dodatkowe rabaty. Dla nowych użytkowników stworzyliśmy atrakcyjną szatę graficzną, wygodne MENU pozwalające z łatwością odnaleźć potrzebną pozycję a następnie dzięki uproszczonemu formularzowi zamówień, bezproblemowego dokonania zakupu. W naszym sklepie można dokonywać zakupów będąc zarejestrowanym użytkownikiem lub jednorazowo jako Gość.

Niewątpliwą zaletą Księgarni Internetowej Booknet jest dostęp do szerokiej gamy podręczników szkolnych (lektur) i akademickich co pozwala na dokonanie zakupu w jednym miejscu bez konieczności poszukiwania jakiejś brakującej książki oraz z możliwości otrzymania darmowej przesyłki. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii oraz zadawania pytań telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

dane firmy
Globus
Księgarnia Internetowa Booknet
ul. Kaliska 12
98-300 Wieluń
tel. komórkowy: 502-130-323
tel. stacjonarny: (043) 843-19-91
faks: (043) 843-19-91

płatności

 • płatność przy odbiorze
 • płatność przelewem
 • obsługa kart kredytowych
 • sprzedaż ratalna

opcje

 • wyszukiwarka
 • wskaźnik stanu magazynu
 • przesyłki ekspresowe
 • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Księgarnia Booknet

 • mariola 070171 (83.19.44.250) poleca Księgarnia Booknet
  ocena: (data: 03.10.2009 11:41)
  kupione towary: angielski do 1 klasy technikum
  Oceniam sklep pozytywnie, miła ,przyjemna obsługa.
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 10/10

Oceń sklep Księgarnia Booknet

Powiązane produkty