Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Progar"

Progar

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu warsztatów samochodowych, serwisów wulkanizacyjnych i stacji kontroli pojazdów. Mamy bardzo szeroką ofertę począwszy od narzędzi ręcznych poprzez meble warsztatowe, instalacje pneumatyczne, olejowe ,testery diagnostyczne, urządzenia do obsługi klimatyzacji, sprzęt do serwisu ogumienia kończąc na podnośnikach kolumnowych.

Swoim klientom zapewnia fachowe doradztwo oraz ekspresowa i bezpłatną dostawę towaru. Szczególną uwagę kładziemy na obsługę posprzedażną klienta, zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zamówienia można składać telefonicznie mailowo oraz poprzez nasz sklep internetowy. Zapraszamy również do naszego sklepu mieszczącego się Bibicach koło Krakowa.

Dlaczego warto robić zakupy właśnie u nas ?
1. Dzięki naszej długoletniej współpracy z największymi, licznymi producentami sprzętu narzędziowego i warsztatowego możecie Państwo zawsze liczyć na atrakcyjne towary w dobrej cenie
2. Posiadamy własny magazyn, większość towarów jest dostępna od ręki co zapewnia błyskawiczną dostawę zamówionego sprzętu do kupującego.
3. Współpracujemy z wyspecjalizowanym i doświadczonym Centrum Logistycznym - Kolporter express, który zapewni szybkie zakupy bez wychodzenia z domu – zawsze na czas i w umówione miejsce.
4. Stawiamy na zaufanie i bezpieczeństwo.
5. Dajemy możliwość , przed , w trakcie jak i po dokonaniu zakupów, łatwego kontaktu z naszymi doświadczonymi pracownikami – drogą mailową lub telefonicznie.
6. Dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej aplikacji internetowej którą cały czas udoskonalamy , na której jest uruchomiony nasz sklep, zapewniamy łatwość poruszania się po sklepie i komfortowe robienie wirtualnych zakupów, co zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających internautów.
7. Szanujemy zdanie naszych klientów – dlatego czekamy na Państwa opinie o działalności naszego sklepu – wszystko po to, aby każdego dnia podnosić jakość obsługi w sklep.narzędzia.auto.pl

dane firmy
Progar Kazimierz Korolczuk
Wyposażenie Warsztatów Samochodowych
Bibice, ul. Warszawska 133
32-087 Zielonki koło Krakowa
tel. komórkowy: 609-606-378

płatności

 • płatność przy odbiorze
 • płatność przelewem
 • obsługa kart kredytowych
 • sprzedaż ratalna

opcje

 • wyszukiwarka
 • wskaźnik stanu magazynu
 • przesyłki ekspresowe
 • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Progar

 • Marek (77.254.140.89) poleca Progar
  ocena: (data: 22.06.2009 08:53)
  kupione towary: Kompresor fini partner 100l
  Bardzo dobry sklep, szybka dostawa, miła obsługa. Polecam
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 10/10

Oceń sklep Progar

Powiązane produkty