Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Świat Zabawek"

Świat Zabawek

Na rynku artykułów dziecięcych działamy od 1994r. Specjalizujemy się w sprzedaży zabawek. Dokładamy wszelkich starań aby zakupy u nas były bezpieczne i przyjemne.

Nasze atuty to: miła i fachowa obsługa, bardzo dobra znajomość branży i doświadczenie. W trosce o dobro naszych klientów, udzielamy wszelkich porad i informacji dotyczących kupowanych produktów.

Sklepy zabawkowe tradycyjne to nasza wizytówka. Świat Zabawek to jeden z lepszych sklepów zabawkowych w naszej miejscowości. Oferujemy zabawki takich marek jak: Fisher Price, Little Tikes, Bright Stars, Lego, Cobi, Mattel, Hasbro, EPEE, Simba Toys, Elgrom, Alexis, Sandy, Axiom, Trefl, Revensburger, Clementoni, Granna, Jawa , Alexander oraz Smily Play, Kiddieland, Maisto, Siku, Burago, Dickie, Smoby, RollyToys, Zapf Creation, Schleich, Mochtoys, Wader ect.

W branży zabawkowej mamy swój kawałek historii, na naszych zabawkach sprzedawanych w tradycyjnych sklepach wychowaliśmy już jedno pokolenie młodych ludzi. Naszym priorytetem jest jeden cel, który nie ulega zmianie: chcemy aby klienci naszej firmy zawsze byli zadowoleni zarówno z naszych usług, jak i naszych produktów.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zapewniamy bogaty i urozmaicony asortyment zabawek, następnie postaraliśmy się o dotarcie bezpośrednie do naszego Odbiorcy, poprzez sprzedaż zabawek drogą internetową. Mamy nadzieję, że sklep internetowy jest kolejnym krokiem na drodze do polepszenia naszej współpracy z Odbiorcami. Dzięki niemu chcemy, aby nasz potencjalny klient ograniczył czas przeznaczony na zakupy zabawek do minimum.

Jednakże, najważniejszą rzeczą na samym początku jest to, abyście Państwo nie bali się naszego sklepu i i spróbowali z niego skorzystać. Jeśli pojawią się jakieś problemy, dzwońcie (29 769-05-36) lub mailujcie do nas sklep@swiat-zabawek24.pl., a my postaramy się Wam pomóc rozwiązać każdy problem dotyczący zabawki i nie tylko.

dane firmy
Świat Zabawek Przedsiębiorstwo Handlowe Sławomir Morawski
ul. Żeromskiego 126
07-417 Ostrołęka
tel. stacjonarny: 29 769-05-36
faks: 29 769-05-36

płatności

 • płatność przy odbiorze
 • płatność przelewem
 • obsługa kart kredytowych
 • sprzedaż ratalna

opcje

 • wyszukiwarka
 • wskaźnik stanu magazynu
 • przesyłki ekspresowe
 • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Świat Zabawek

 • Antosia (83.24.252.253) poleca Świat Zabawek
  ocena: (data: 13.02.2012 16:12)
  kupione towary: Lalka Dora
  Prawie natychmiastowa dostawa. Przez Internet z ręki do ręki.
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 10/10
 • Renata71 (62.141.216.88) poleca Świat Zabawek
  ocena: (data: 31.10.2011 11:23)
  kupione towary: Centrum Fitness Littlest pet shop
  Podświetlana scena Littlest pet shop
  Zakupione produkty są zgodne z opisem. Szybka dostawa. Bardzo dobra współpraca. Polecam Sklep.
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 10/10

Oceń sklep Świat Zabawek

Powiązane produkty