Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Kominki GP"

Kominki GP

Żeliwne garnki emaliowane firmy Godin. 7 modeli okragłych i 7 modeli owalnych o różnych średnicach i pojemnościach. Dostępne w kolorach: czarnym, czerwonym, piaskowym, pomarańczowym, zielonym, brązowym i niebieskim.
Garnki są emaliowane przy użyciu emalii spożywczej i mogą być używane na płytach indukcyjnych, ceramicznych, elektrycznych, gazowych oraz w piekarnikach. Nadają się do mycia w zmywarkach.
Specjalnie wyprofilowana pokrywa stwarza zamknięty obieg pary i wody w naczyniu co zdecydowanie poprawia walory smakowe i wartość odżywczą przygotowywanych dań.
Począwszy od wykonania odlewu w piaskowej formie aż do procesu emaliowania w temperaturze 800oC, wszystkie etapy produkcji przebiegają w fabryce w Guise bez żadnych odstępstw od zasady najwyższej jakości, co zapewnia produktom Godin doskonałą trwałość.
Używając garnka żeliwnego możesz przygotować wyborne dania wymagające długiego i równomiernego pieczenia oraz duszenia na wolnym ogniu. Podgrzejesz i utrzymasz w cieple dania bez przypalania.
Żeliwo jako materiał doskonale przewodzący i akumulujący ciepło znajduje wiele zastosowań w nowoczesnej i tradycyjnej kuchni. Rozprowadza ciepło równomiernie i stopniowo pozwalając na całkowitą kontrolę procesu gotowania, zarówno powolnego jak i szybkiego, zależnie od ustawienia ognia.
Garnki Godin są niezastąpione w przygotowaniu zapiekanek, fondue, pieczeni, ragout, leczo i gulaszy
Wszystkie produkty GODIN zawdzięczają swoją jakość całkowitemu opanowaniu sztuki odlewania żeliwa, która daje gwarancję solidnego i starannego wykonania.
Zakładając w roku 1840 pierwszą odlewnię żeliwa, Jean Baptiste Andre Godin tymi słowami określał prawdziwy cel swojej pracy:"Polepszać codzienność, dawać każdemu szczęście i radość życia"
Dbając o zadowolenie swoich klientów i w odpowiedzi na najnowsze trendy Godin, uznany francuski producent urządzeń grzewczych i profesjonalnych kuchni, stworzył serię najwyższej jakości emaliowanych garnków żeliwnych.
Będąc niezbędnym elemetem poszukiwanej przez założyciela farbryki radości życia, jego garnki towarzyszą nam podczas dni światecznych i przyjęć w gronie przyjaciół.
Garnki Godin trwają przez wieki. Są w każdej rodzinie świadkami następujących po sobie pokoleń i sa przekazywane jak fundamentalne wartości będące źródłem naszej sztuki życia.

dane firmy
Kominki GP
ul. Wielicka 25
30-552 Kraków
tel. stacjonarny: 12 261 17 10

płatności

 • płatność przy odbiorze
 • płatność przelewem
 • obsługa kart kredytowych
 • sprzedaż ratalna

opcje

 • wyszukiwarka
 • wskaźnik stanu magazynu
 • przesyłki ekspresowe
 • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Kominki GP

 • Zosia (89.250.202.30) poleca Kominki GP
  ocena: (data: 02.11.2013 09:29)
  kupione towary: Garnek żeliwny
  Bardzo wytrzymałe garnki oraz długo trzymają ciepło
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 10/10
 • Marek (46.205.105.220) poleca Kominki GP
  ocena: (data: 09.06.2012 19:23)
  kupione towary: garnek żeliwny gęsiarka
  ładne garnki i szybko wysyłają
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 10/10, ocena obsługi: 10/10

Oceń sklep Kominki GP

Powiązane produkty