Kategorie sklepów

Sklep internetowy "3210 Sport"

3210 Sport

» 3210 Sport


kategoria: Sport i turystyka

ocena: brak głosów (ocen: 0)
Oceń ten sklep


Zgłoś niedziałającą stronę

Internetowy sklep górski i turystyczny www.3210sport.pl powstał z myślą o wszystkich tych osobach, których pasją jest aktywne spędzanie wolnego czasu, podróże w najdalsze zakątki Świata, a w szczególności przygody na górskich szlakach. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę wysokiej jakości odzieży, sprzętu turystycznego i trekkingowego oraz akcesoriów podróżniczych wielu uznanych i cenionych producentów. Chcemy towarzyszyć naszym Klientom w często niełatwym procesie doboru i kompletowania ekwipunku na wymarzoną wyprawę. W naszym sklepie znajdziesz kurtki puchowe, kurtki gore-tex, przeciwdeszczowe, softshele, windstoppery, bieliznę termoaktywną, buty trekkingowe oraz turystyczne, śpiwory, plecaki, kijki trekkingowe, żywność liofilizowaną, najnowocześniejsze naczynia i kuchenki turystyczne, a także sprzęt wspinaczkowy. W ofercie sklepu 3210sport.pl znajdziesz również torby,plecaki, portfele oraz szereg innych akcesoriów, mających na celu ochronę Twojego bagażu i pieniędzy w podróży. Na koniec, mamy również świetne termoaktywne skarpety, które w inteligentny sposób ochronią Twoje stopy, czołówkę i kompas, abyś zawsze łatwo i bezpiecznie dotarł do zamierzonego celu.

W trosce o jak najlepszą obsługę naszych klientów oraz w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów stale rozwijamy naszą ofertę, wprowadzamy nowe produkty, wyszukujemy nowinki oparte o najnowsze technologie, czyli takie produkty, które przyniosą użytkownikom jeszcze więcej satysfakcji płynącej z ich posiadania, a przy okazji sprawią, iż realizowanie ich pasji będzie wygodniejsze, łatwiejsze czy bezpieczniejsze.
Wspieramy Twoją Pasję!

Dokonanie zakupów w sklepie 3210sport.pl nie wiąże się z koniecznością dokonywania rejestracji w naszym systemie - zamówienia mogą składać również niezalogowani użytkownicy. Przy zamówieniach, których wartość przekracza kwotę 299 złotych - koszt przesyłki ponosi sklep - przesyłka kurierska gratis.

dane firmy
Be Active Agnieszka Sikorska
ul. Spichrzowa 15
03-289 Warszawa
tel. komórkowy: +48 784 342 750
tel. stacjonarny: +48 22 24 34 535

płatności

  • płatność przy odbiorze
  • płatność przelewem
  • obsługa kart kredytowych
  • sprzedaż ratalna

opcje

  • wyszukiwarka
  • wskaźnik stanu magazynu
  • przesyłki ekspresowe
  • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu 3210 Sport

  • Brak komentarzy

Oceń sklep 3210 Sport

Powiązane produkty