Kategorie sklepów

Wystartował bezpłatny internetowy katalog firm


Na polskim rynku internetowych katalogów firm od dłuższego czasu panuje marazm. Chcąc umieścić wyczerpującą prezentację w popularnych stronach tego typu firma musi się liczyć z koniecznością wyasygnowania na ten cel przynajmniej kilkuset złotych rocznie, co szczególnie dla rozpoczynających działalność sklepów internetowych jest poważnym obciążeniem.

Sytuację ma zamiar zmienić katalog firm Bizeo, innowacyjny serwis, który wystartował 19 maja. Wśród serwisów konkurencyjnych wyróżnia się przejrzystym wyglądem, intuicyjną obsługą i przede wszystkim w pełni darmowymi, rozbudowanymi wizytówkami firm. Za pomocą wygodnego kreatora każda firma może szybko i wyczerpująco zaprezentować swoją działalność. Wpis można uzupełnić o galerię zdjęć z opisami, oraz mapę z wytyczaniem trasy dojazdu i automatyczną lokalizacją użytkownika. Uwagę zwraca innowacyjny sposób kategoryzacji - wpis można przyporządkować nawet do 15 kategorii produktowych, samodzielnie lub korzystając z sugestii kreatora.

Serwis nie korzysta z żadnej gotowej bazy, mając ambicję stworzyć własną, wysokiej jakości bazę od podstaw. Po zebraniu kilku tysięcy firm planowana jest intensywna kampania promocyjna wśród internautów.

Polecamy wszystkim sklepom internetowym. Dodanie firmy nic nie kosztuje, więc warto spróbować.


Obowiązuje od: 2010-05-20

Data dodania: 2010-05-20

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Rejestracja zajmuje tylko 10 sekund!