Kategorie sklepów

Zakupy? Tylko w sklepie internetowym


To nieprawda, że facet wchodzi na portale aukcyjne tylko po to, aby pooglądać samochody. Panowie coraz częściej korzystają z internetu, bo tradycyjne zakupy ograbiają ich z męskości.

Jak to możliwe, że chodzenie, od sklepu do sklepu, może być niebezpieczne dla zdrowia mężczyzny? Naukowcy udowodnili, że papier, na którym drukowane są paragony, zawiera szkodliwą substancję Bisfenol A (BPA). Na dodatek, eksperci ostrzegają, że każdy paragon zawiera wystarczającą ilość środka, aby zmniejszyć produkcję hormonów męskich. Dzięki zastosowaniu niewielkiej ilości tej chemicznej substancji, druk na paragonie staje się o wiele trwalszy. Szkoda tylko, że przy nim męskość staje się niebywale efemeryczna.

Panowie, czy zastanawiacie się, jakie jeszcze produkty narażają Was na ubytek tożsamości? Dla przykładu, BPA stosowany jest w produkcji zasłon prysznicowych, opakowaniach produktów spożywczych, zabawkach, a nawet butelkach do karmienia dzieci. Bisfenol A przenika do organizmu
mężczyzny w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że najpierw dotknie on przedmiotu, w którym jest zawarty ten środek chemiczny, a następnie dotknie ust. Biorąc pod uwagę, że w nasączonym opakowaniu, może się znajdować produkt spożywczy, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że trujący BPA przedostanie się do krwi.

Jak twierdzi berliński urolog prof. Frank Sommer, substancja ta wpływa na gospodarkę hormonalną mężczyzn i powoduje jej zachwianie, poprzez wzmożoną produkcję estrogenu – typowo żeńskiego hormonu. Efekty? Są opłakane. Mniejsza ochota na seks, zaburzenia potencji i zanik mięśni. Nie ma żartów, jeśli jesteś kobietą i zależy ci na aktywnym pożyciu intymnym, nie katuj swojego partnera wielogodzinnymi zakupami. Pozwól mu kupować w sieci, bo dzięki temu nie straci on ochoty na erotyczne igraszki.

Póki co, tylko w USA, dzieje się coś w temacie „trujących paragonów”. Okazało się bowiem, że szkodzą one nie tylko dorosłym mężczyznom, lecz także noworodkom i małym dzieciom. BPA wywołuje u najmłodszych problemy z trawieniem, płodnością i rozwojem neuronalnym. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (ang. Food and Drug Administration, w skrócie FDA) walcząc z papierowym trucicielem, wystosowała żądanie, wprowadzenia zakazu stosowania tej substancji. Jak na razie... starania nie przynoszą skutku.

Panowie! Wasza intuicyjna niechęć do zakupów, a szczególnie do płacenia za nowe, sklepowe nabytki partnerek, jest już całkowicie wytłumaczona. No w końcu, za każdy zakup gotówką, czy nawet kartą kredytową otrzymujecie papierowe potwierdzenie, a ono Was truje!

Drogie Panie! Róbcie zakupy w tradycyjnych sklepach, a paragony wyrzucajcie, swoich mężczyzn zostawiajcie w domu. Niech szukają prezentów dla Was w internecie.

Obowiązuje od: 2010-09-27

Data dodania: 2010-09-27

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Rejestracja zajmuje tylko 10 sekund!