Kategorie sklepów

Kupujemy - kurtki zimowe męskie


Od dziesięciu lat nosisz jedną i tą samą kurtkę? Może pora na zakupy? Dowiedz się, co jest modne w tym sezonie i zaskocz wiedzą swoją ukochaną.

Byle ciepło

Tym właśnie kieruje się większość mężczyzn, oczywiście nie generalizując, bo przecież zdarzają się też modowe wyjątki. No ale, jak sama nazwa wskazuje wyjątek to rzadkość i zazwyczaj potwierdza regułę, która mówi, że facetowi jest wszystko jedno, w czym i jak (o zgrozo!) chodzi.

Jeśli jednak masz dość swojej ubogiej w ubrania szafy, wybierz się na zakupowe szaleństwo. Prawdopodobnie w ilości ciuchów nigdy nie dorównasz swojej kobiecie, ale zawsze możesz próbować.

Co jest modne?

Już jakiś czas temu na rynku pojawiły się kurtki pilotki, które zauroczyły stylem większość panów. Nic w tym dziwnego, w końcu ten rodzaj okrycia wierzchniego kojarzy się z popularnym, zagranicznym filmem, który podbił wiele milionów damskich serc. Każdy mężczyzna chce chodzić właśnie w takiej zimowej kurtce, bo dzięki temu czuje się pewniej. Panowie nie lubią wyrazistości, dlatego producenci postawili na kolory ziemi - od zieleni i jasnego beżu po ciemny brąz, czerń. Obowiązkowo na ramionach musi być naszywka w kształcie orła, czyli tak zwany pagon. Materiał jest zazwyczaj syntetykiem, ale za to wytrzymałym. Obok kurtek pilotek, rekordy popularności biją zimowe kurtki w stylu militarnym. Takie odzienie nadaje męskiej sylwetce właściwego kształtu. Podkreśla szerokie ramiona i szczupły pas.

Dla eleganta

Twój styl życia wymaga od Ciebie klasyczności i zrównoważonego ubioru? W markowych sklepach znajdziesz kurtkę przypominającą płaszcz. Wybierając ją możesz być pewny, że będzie ci ciepło i będzie ona pasować do dżinsów i do spodni materiałowych.

Wiedziesz sportowy tryb życia?

Postaw na wygodę i „zawartość” kurtki, czyli tak naprawdę na to, co producent oferuje. Na naszym rynku odzieżowym istnieje kilka znanych marek, które specjalizują się w rozwiązaniach dla sportowego ubioru. Dzięki nim, tego typu odzienie wierzchnie odporne jest na wiatr, deszcz, mróz, śnieg, a na dodatek pozwala skórze ciała oddychać. Poza tym, trendy są męskie kurtki z mankietami, a także z polarem, który zabezpiecza wnętrze odzienia dzięki temu dając uczucie ciepła.

Masz wciąż wątpliwości, jaką kurtkę na zimę wybrać? Zabierz na zakupy swoją partnerkę. Ona na pewno Ci doradzi, a dzięki temu Ty dokonasz właściwego wyboru.


Obowiązuje od: 2010-11-06

Data dodania: 2010-11-06

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Rejestracja zajmuje tylko 10 sekund!