Kategorie sklepów

Prezenty z charakterem


Masz w domu kilkadziesiąt par ciepłych kapci, skarpetek i swetrów? W końcu, chciał(a)byś otrzymać coś niezwykłego?

Egoiści kupują drogie prezenty

Podarunki znacznej wartości kupujemy dla siebie, a nie dla odbiorcy prezentu. Czy to możliwe? Oczywiście, okazuje się, bowiem, że drogi prezent wybieramy po to, aby ukryć fakt, że tak naprawdę nie potrafimy znaleźć nic oryginalnego. W efekcie, wolimy wydać więcej pieniędzy, niż kupić coś tańszego, a co może okazać się prezentem nietrafionym.

Użytkowe dla realistów

Dla kogo szukasz prezentu? Dla ojca, który twardo stąpa po ziemi? Dla męża, który, na co dzień wypełnia tabelki? Znajdź coś, co może sprawić mu przyjemność, ale pamiętaj, że realista bardziej doceni prezent, z którego będzie mógł korzystać.
Na marginesie, warto dodać, że większość mężczyzn oczekuje podarunków przydatnych, a nie tylko takich, które ładnie wyglądają. Przedstawiciel tej brzydszej płci ucieszy się, jak będzie mógł z prezentu w jakikolwiek sposób korzystać. Nie oznacza to, że jedną jedyną opcją jest sweter, albo zestaw narzędzi. Panowie mają słabą pamięć i na pewno ucieszą się, gdy dostaną np. kalendarz z rodzinnymi zdjęciami i zakreślonymi WAŻNYMI datami. Oni przecież nigdy nie pamiętają, kiedy jest ich rocznica ślubu, imieniny mamy, czy też urodziny dziecka. Kupując taki prezent, dbasz też o siebie - Twoja druga połówka już nie będzie miała wytłumaczenia, że zapomniała… o ważnym dniu.

Estetyczno-artystyczne dla idealistów

Ładne prezenty uwielbiają kobiety. Każda z pań ucieszy się z biżuterii, perfum, eleganckich ciuszków. Jeśli jesteś mężczyzną na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że wymienione wyżej propozycje nie należą do najtańszych, a i one czasami bywają nieudanym prezentem. Perfumy o łagodnej, kwiecistej nucie nie przypadną do gustu gorącej kobiecie, która woli mocniejsze zapachy. I dlatego, drodzy Panowie macie jeszcze czas, aby przyjrzeć się, czego Wasza partnerka naprawdę potrzebuje. To nic trudnego, wystarczy okazać trochę więcej zainteresowania jej codziennym gadaniem o niczym.


Obowiązuje od: 2010-11-21

Data dodania: 2010-11-21

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Rejestracja zajmuje tylko 10 sekund!