Kategorie sklepów

Hosting w Progreso - kod promocyjny


Dobry, stabilny hosting jest podstawą funkcjonowania sklepu internetowego. Analizując e-sklepy zgłaszane do naszego serwisu bardzo często spotykamy się z przypadkami, gdy kiepski, powolny i zawodny hosting niweczy wysiłki właścicieli starających się stworzyć solidną, wzbudzającą zaufanie markę swojego sklepu.

Nawet najciekawsza oferta, najtańszy i najbardziej oryginalny towar nie będą miały szansy skuszenia klienta, który znudzony przeciągającym się oczekiwaniem na załadowanie strony uda się do serwisu konkurencji. Nawet krótkie przestoje w dostępności sklepu mogą być (i bardzo często są!) przyczyną utraty wielu ważnych zamówień.

Dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych i innych osób poważnie traktujących swoją działalność w Internecie przygotowaliśmy we współpracy z firmą Progreso S.C. ofertę specjalną - zniżkę 5% na zakup usług hostingowych. Firma Progreso S.C. dostarcza wysokiej klasy rozwiązania internetowe dla firm, instytucji i osób prywatnych już od 1999r, aktualnie obsługując ok. 6 tysięcy serwerów wirtualnych.

Aby skorzystać z tej promocji wystarczy podczas zamówienia podać kod promocyjny: DEDO lub kliknąć w ten link.

Centrum danych Progreso jest zlokalizowane w Polsce, dzięki czemu Państwa klienci mogą liczyć na bardzo szybki dostęp do Państwa stron. Regularnie wykonywane kopie bezpieczeństwa oraz całodobowa pomoc techniczna to kolejne bardzo istotne atuty dla każdego sklepu internetowego.

Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni z usług hostingowych firmy Progreso S.C. , a nasza promocja pomoże w dokonaniu właściwego wyboru. Nie bez powodu polecamy właśnie tę firmę - nasz serwis również działa na serwerze obsługiwanym przez Progreso.

Obowiązuje od: 2006-10-18 do: 2020-05-31 promocja zakończona

Data dodania: 2006-10-18

Komentarze

  • (data: 27.02.2007 00:00) Skorzystałem, kod promocyjny Dedo działa :) faktycznie jest 5% zniżki a hosting w Progreso to póki co najlepszy hosting jaki miałem, dzięki :)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Rejestracja zajmuje tylko 10 sekund!