Kategorie sklepów

Stroje karnawałowe dla dzieci


Zajączek, czarownica i Zorro - za kogo przebierze się Twoje dziecko? Jeszcze tylko dni i będziemy cieszyć się nowym rokiem, a to zobowiązuje.

Karnawał to nie jedyna okazja, dzięki której Twoja pociecha na chwilę może się przenieść w magiczny świat wyobraźni. Spadł pierwszy śnieg, mróz szczypie w uszy – przebrania są, więc mile widziane. Szczególnie, że najnowsza moda przekracza granice tabu i pozwala na frywolność nawet w temacie codziennego ubioru. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Czapka w kształcie zajęczych, lub mysich uszek nie wzbudzi tak silnych kontrowersji, jak przebranie niedźwiadka. Takie kompilacje lepiej stosować tylko podczas karnawału. Dzięki temu zyskamy pewność, że nasze dziecko nie zostanie przez nikogo obrażone. Troskliwy rodzic dobrze wie, kiedy może pozwolić sobie na odważne spojrzenie w kwestii ubioru dziecka.

Jak świętować?

Z danych statystycznych wynika, że Polacy są narodem smutnym. Pora to zmienić. Zbliżający się wielkimi krokami karnawał to właściwa ku temu okazja. Pamiętaj, że mentalność społeczeństwa najlepiej zmienić zaczynając od kształtowania odpowiedniego światopoglądu u najmłodszej generacji. Nasze dzieci mogą, więc zmienić przyszłość i sprawić, że Polska będzie drugim Rio De Janeiro. Tam karnawał trwa długo, jest huczny, kolorowy i pełen muzyki oraz uśmiechu uczestników.

Stroje i dodatki karnawałowe

Najczęściej spotykane rodzaje przebrań kształtują się w oparciu o podział na płeć dziecka. Wiadomo, że inne są dla dziewczynek, a inne dla chłopców. Jeśli chodzi o postaci, to najczęściej pojawiają się te anielskie, czarownice, dworskie, rodem z Dzikiego Zachodu, pirackie, rycerskie i oczywiście zwierzątka. Jeśli nasza pociecha chce iść w parze na zabawę karnawałową można ustalić z rodzicami drugiego dziecka, że wspólnie kupujecie stroje, które stworzą z Waszych dzieci parę.

Typowy strój

Dobrze zaprojektowany strój karnawałowy powinien być dopracowany w każdym szczególe. Przy jego wyborze zwróć uwagę na materiały i wykonanie. Szkoda przecież wydawać pieniądze po to, aby po pierwszej zabawie wyrzucić strój na śmieci. Nawet jeśli Twoja pociecha nie będzie chciała już więcej wystąpić w tym samym przebraniu, możesz go przecież odsprzedać znajomym, albo na internetowych, portalu aukcyjnym.

Typowy strój dla malucha powinien składać się z głównej części, czyli sukienki, albo spodenek i wdzianka. Do tego pas, nakrycie głowy, peruka, główny atrybut naśladowanej postaci i czasami także maska.

Obowiązuje od: 2010-12-29

Data dodania: 2010-12-29

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Rejestracja zajmuje tylko 10 sekund!