Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Foto-Net"

Foto-Net

» Foto-Net


kategoria: Fotografia i optyka

ocena: brak głosów (ocen: 0)
Oceń ten sklep


Zgłoś niedziałającą stronę

Foto-Net to sklep zajmująca się sprzedażą i popularyzacją technologii cyfrowej rejestracji obrazu. Działamy aktywnie już od 1998 roku, prowadząc początkowo serwis internetowy poświęcony fotografii cyfrowej a od roku 1999, jako jedni z pierwszych, internetowy sklep fotograficzny. Dysponujemy sporą wiedzą praktyczną i teoretyczną, którą chętnie dzielimy się z klientami. Każdy klient może zawsze liczyć na profesjonalną poradę.

Jako jedni z pierwszych skupiliśmy się wyłącznie na inwestowaniu i rozwoju w kierunku fotografii cyfrowej, i pierw, oraz jako pierwsi rozpoczęliśmy sprzedaż sprzętu fotograficznego przez Internet w Polsce na dużą skalę. Wychodząc na przeciw wymogom rynku tworzymy fotograficzny sklep specjalistyczny. Skupiamy się wyłącznie na sprzedaży sprzętu do rejestracji obrazu, oraz sprzętu pokrewnego, ściśle związanego z tym tematem. Wychodzimy z założenia, że jeśli coś ma być zrobione dobrze, należy poświecić się temu całkowicie nie rozdrabniając się na sprzedaż innych asortymentów. Co za tym idzie klient może u nas liczyć na odpowiednią jakość i poziom obsługi.

Na stanie sklepu zawsze znajduje się spora ilość sprzętu, w tym wiele produktów dla profesjonalistów i zaawansowanych amatorów. Staramy się trzymać, w miarę dostępności, na stanie wszystkie najpopularniejsze produkty aby klient obsłużony był szybko i miał wybór. Zdecydowana większość naszych klientów to profesjonaliści i zaawansowani amatorzy - głównie dla nich przygotowujemy ofertę sklepu, jednak jesteśmy otwarci na każdego klienta i chętnie zaspokoimy jego potrzeby w kwestii porady i zakupu sprzętu.

Od początku roku 2007 nasz sklep dołączył do elitarnej grupy Sigma Procentrum, wzbogacając tym samym swoją ofertę o możliwość wypożyczenia za niewielką opłatą dowolnego sprzętu fotograficznego (zawodowego i amatorskiego) marki Sigma.

dane firmy
Foto-Net Ireneusz Zdrowak
ul. Oskara Kolberga 1
81-881 Sopot
tel. stacjonarny: (058) 551-84-44
faks: (058) 551-84-44

płatności

  • płatność przy odbiorze
  • płatność przelewem
  • obsługa kart kredytowych
  • sprzedaż ratalna

opcje

  • wyszukiwarka
  • wskaźnik stanu magazynu
  • przesyłki ekspresowe
  • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Foto-Net

  • Brak komentarzy

Oceń sklep Foto-Net

Powiązane produkty