Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Presto"

Presto

W naszej ofercie posiadamy plecaki, namioty, śpiwory, bieliznę termoaktywną, polary, gogle, okulary, akcesoria kempingowe, odzież. Produkty Firmy 4Fun, Outhorn, Blizzard, Lanken, Fizan, Slokker, Expedus.

Sklep Presto działa od 2004 roku. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w sprzedaży za pośrednictwem Internetu. Nasze oferty znajdują się na wielu pasażach handlowych i portalach aukcyjnych. W prowadzonej działalności ważnym dla nas jest zadowolenie klientów.

dane firmy
Firma Handlowa Presto
Nadzów 105, 32-109 Pałecznica
Małopolska

tel. komórkowy: 0-503-615-010
tel. stacjonarny: (012) 398 22 99

płatności

 • płatność przy odbiorze
 • płatność przelewem
 • obsługa kart kredytowych
 • sprzedaż ratalna

opcje

 • wyszukiwarka
 • wskaźnik stanu magazynu
 • przesyłki ekspresowe
 • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Presto

 • magda (213.192.80.2) nie poleca Presto
  ocena: (data: 06.03.2011 16:50)
  kupione towary: rower stacjonarny HS 56R nr zamowienia 144114
  Zakupy w sklepie to czysta przyjemność do czasu aż nie dostanie się swojego sprzętu do rąk. W moim przypadku dostarczono uszkodzony sprzęt. Uszkodzona jest obudowa roweru stacjonarnego HS-56R oraz nie działające ( jak okazało się po złożeniu ) regulacja oporu oraz mierniki pulsu. Po reklamacji drogą mailową wysłano mi część zamienną obudowy po 2,5 tygodnia która jest w jeszcze gorszym stanie niż ta którą reklamowałam. To kpina i totalny brak profesjonalizmu. Wszystko ciągnie się tygodniami ( minął już prawie miesiąc od złożenia reklamacji). W dodatku kontakt z obsługą sklepu jest ograniczony do maili ponieważ w telefonicznym biurze obsługi klienta zatrudnione są niedoinformowane i niekompetentne osoby, które nie udzielają nawet informacji o stanie reklamacji. Nie wspomnę już o kontakcie z serwisem. Odradzam współpracę ze sklepem, mam wrażenie że dba się o interesy klienta do momentu wpłacenia gotówki za sprzęt, później należy uzbroić się w cierpliwość ponieważ okazuje się że nawet zwykła wymiana pękniętej obudowy jest dużym problemem i stratą dość dużej ilości czasu oraz nerwów. Jeszcze raz ODRADZAM zakupy w tym sklepie!!!
  ocena towaru: 1/10, ocena dostawy: 1/10, ocena obsługi: 1/10
 • Daniel (83.29.220.113) poleca Presto
  ocena: (data: 23.11.2008 13:23)
  kupione towary: Polecam zakupy w Presto
  Dokonałem dwukrotnie zakupów plecaka i namiotu oraz rowerka magnetycznego. W każdym przypadku jestem zadowolony. Czas realizacji bardzo dobry, w jednym przypadku poczta opóźniła dlatego warto skorzystać z kuriera. Ponadto przy przesyłkach kurierskich zawsze wiadomo gdzie paczka jest i czy została wysłana.
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 9/10, ocena obsługi: 10/10

Oceń sklep Presto

Powiązane produkty