Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Inwazja PC"

podgląd będzie dostępny wkrótce

Sklep internetowy firmy Sprzętkom funkcjonuje na rynku polskim od 2002 roku. Okres ten to czas dynamicznego rozwoju zarówno w zakresie rozwoju kanałów dystrybucji jak i oferty asortymentowej.

Od początku działalności kładziemy nacisk na budowanie sieci sprzedaży w oparciu o nowoczesne, elektroniczne kanały dystrybucji. Mając jednak świadomość, że bardzo często, niezbędny jest kontakt Klienta z produktem i pomoc sprzedawcy-doradcy rozwijamy także własne salony sprzedaży.

dane firmy
Sprzętkom Group
ul. Oławska 25
50 - 123 Wrocław
tel. stacjonarny: (071) 341-08-65

płatności

 • płatność przy odbiorze
 • płatność przelewem
 • obsługa kart kredytowych
 • sprzedaż ratalna

opcje

 • wyszukiwarka
 • wskaźnik stanu magazynu
 • przesyłki ekspresowe
 • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Inwazja PC

 • GrzesiekP (83.30.243.227) nie poleca Inwazja PC
  ocena: (data: 26.01.2011 11:33)
  kupione towary: ACER 5738ZG
  Nie polecam firmy INWAZJA PC gdzie zakupiony został laptop, pracują tam niekompetentni ludzie, niepoczuwający się do odpowiedzialności. Nie wiedzą jakim towarem handlują albo co gorsza - wiedzą i świadomie wprowadzają klientów w błąd, tłumaczyć się później tym, że takie produkty dostali od producenta. Zakupiony i nich laptop ma zainstalowana 4GB pamięci 800 MHz. Niestety założona jest blokada na szynę pamięci i może ona pracować z max prędkością 667 MHz. Nadmienię ze nie ma żadnej informacji na ten temat w instrukcji czy opakowaniu. Również nie poinformowano mnie o tym podczas sprzedaży.
  ocena towaru: 1/10, ocena dostawy: 5/10, ocena obsługi: 1/10
 • znajomy (213.61.159.2) nie poleca Inwazja PC
  ocena: (data: 10.12.2010 13:08)
  kupione towary: Wyobraźcie sobie, że zamawiacie właśnie u niech towar. Czekacie na niego i cieszycie się, ale do chwili, bo co możecie dostać???? Ja dostałem towar w otwartym opakowaniu, ponadto projektor nie działał :( Następnie w biurze w Poznaniu towar zwróciłem prosząc o zwrot pieniędzy. Towar został przyjęty jednak pieniędzy nie dostałem do dnia dzisiejszego. A dlaczego, nasuwa się każdemu pytanie ? bo 3 dni po oddaniu dzwoni do mnie Pan i sugeruje, że śrubki na projektorze noszą rysy co sugeruje rozkręcanie projektora i dlatego oni pieniędzy nie oddadzą. Nasuwa się pytanie to dlaczego w Poznaniu przyjęli sprzęt, który dokładnie oglądali?? Jaką ma się pewność ze to sam Pan serwisant, tego nie spowodował, bo chciał mieć wymówkę przed oddaniem waszych pieniędzy ?? Wyobraźcie sobie jak takie oburzające słowa mogły by was zdenerwować, bo według nich przecież każda normalna osoba po zakupie, np nowego monitora, telewizora, komputera, sprawdza co jest w środku i próbuje samemu go naprawić. Ważne jest to, że jestem już blisko długie 1,5 miesiąca po zakupie i mimo wielu telefonów, wizyt w biurze i pism nie udało mi się odzyskać pieniędzy. Na szczęście mam czas i z chęcią doprowadzę sprawę do końca. Teraz sprawdza się też to, ze jeden niezadowolony klient potrafi ostrzec i odradzić od zakupu w tej firmie wielu,którzy się właśnie teraz zastanawiają tak jak uczyniło to już wielu moich znajomych, którzy wybrali inne porządne sklepy. Jednak zastanówcie się przed dokonaniem zakupu waszej wymarzonej rzeczy, czy też chcecie tak spędzać wasze święta, angażując wasz cenny czas w rozmowy z takim sprzedawcą...............?? Pozdrawiam serdecznie Romek
  Wyobraźcie sobie, że zamawiacie właśnie u niech towar. Czekacie na niego i cieszycie się, ale do chwili, bo co możecie dostać???? Ja dostałem towar w otwartym opakowaniu, ponadto projektor nie działał :( Następnie w biurze w Poznaniu towar zwróciłem prosząc o zwrot pieniędzy. Towar został przyjęty jednak pieniędzy nie dostałem do dnia dzisiejszego. A dlaczego, nasuwa się każdemu pytanie ? bo 3 dni po oddaniu dzwoni do mnie Pan i sugeruje, że śrubki na projektorze noszą rysy co sugeruje rozkręcanie projektora i dlatego oni pieniędzy nie oddadzą. Nasuwa się pytanie to dlaczego w Poznaniu przyjęl
  ocena towaru: 1/10, ocena dostawy: 1/10, ocena obsługi: 1/10
 • CHŁOP (109.243.82.172) poleca Inwazja PC
  ocena: (data: 11.10.2010 15:02)
  Nikomu nie polecam tego sklepu na zamówony towar czekam już 2 tygodnie POPROSTU KPINY i SZYDZENIE Z KONSUMENTA!
  ocena towaru: 10/10, ocena dostawy: 1/10, ocena obsługi: 7/10
 • madmax (62.21.62.189) poleca Inwazja PC
  ocena: (data: 28.10.2009 23:02)
  kupione towary: Pływa główna MSI K9N6PGM2
  Bardzo miła obsługa, towar w 100% ok POLECAM :)
  ocena towaru: 8/10, ocena dostawy: 9/10, ocena obsługi: 10/10

Oceń sklep Inwazja PC

Powiązane produkty