Kategorie sklepów

Sklep internetowy "Deco Art Cafe"

Deco Art Cafe

Concept Store deco art cafe and Atelier herbe to miejsce o indywidualnym charakterze, jego specyfikę określa nietypowe połączenie galerii, sklepu pełnego unikatowych produktów oraz gabinetu kosmetyki naturalnej.
Oferujemy artykuły o charakterze nostalgicznym, inspirowane surowym skandynawskim stylem z nutką francuskiego romantyzmu, rzeczy które tworzą klimat. Importujemy je bezpośrednio od najlepszych europejskich firm, jak również wstawiamy rękodzieło młodych artystów. Przedmioty z duszą, urocze szczegóły, które dodadzą smaku twoim wnętrzom.
Atelier herbe to salon w którym naturalne piękno, głęboki relaks oraz zamiłowanie do Eco-designu łączy się w niezapomnianą całość. Zapewniamy profesjonalne zabiegi wykonane przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków organicznych.
Od wielu lat zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi w dziedzinie aranżacji wnętrz oraz realizacji przyjęć okolicznościowych.

Nasz doświadczony zespół wysokiej klasy specjalistów zapewni państwu kompleksową realizację imprez okolicznościowych jak również niewielkich przyjęć w domu czy ogrodzie. Nie ma nic wspanialszego niż doskonale udekorowana sala balowa, która podkreśli charakter i tematykę przyjęcia.
Deco design to pracownia, która powstała z pasji do tworzenia wnętrz. W swojej pracy kierujemy się ideą realizacji miejsc niezwykłych wyróżniających się niepowtarzalnych klimatem. W zależności od państwa oczekiwać tworzymy wnętrza o charakterze klasycznym, minimalistycznym czy vintage.
Wiemy, że każde wnętrze to nie tylko „własny dom”, to biuro, sklep, osobowość, to przekaz i demonstracja wartości. Dbając o dobry nastrój proponujemy niekonwencjonalne rozwiązania dla hoteli i restauracji. Współpracując z licznymi agencjami eventowymi spełniamy potrzeby klientów zapewniając dekoracje podkreślające charakter konferencji, spotkań i promocji.
Jeżeli pragniesz mieć coś naprawdę wyjątkowego i szczególnego, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu.

dane firmy
Deco Art Cafe
ul. Patriotów 135
04-892 Warszawa
tel. komórkowy: 602 744 001

płatności

  • płatność przy odbiorze
  • płatność przelewem
  • obsługa kart kredytowych
  • sprzedaż ratalna

opcje

  • wyszukiwarka
  • wskaźnik stanu magazynu
  • przesyłki ekspresowe
  • obsługa międzynarodowa

Opinie klientów sklepu Deco Art Cafe

  • Brak komentarzy

Oceń sklep Deco Art Cafe

Powiązane produkty